כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ציוד צביעה

צביעה מתבצעת באמצעות ציוד מיוחד המאפשר הפעלה ידנית, חשמלית או עם מנוע בנזין. יש גם מוצרי צביעה בהפעלה פניאומטית או בלחץ אוויר. יעילות הציוד נקבעת לפי התפוקה והאופן בו הוא מצליח לתת מענה על דרישות אנשי המקצוע.

ציוד צביעה קובע במידה רבה את העמידה בלוח הזמנים ואת שביעות הרצון של הלקוח. בעלי מלאכה הזקוקים לכלי עבודה חייבים לבחור היטב את הציוד כדי ליישם שיטות צביעה מתקדמות.

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 03-5792636 ונשמח לעמוד לשירותכם.


ציוד צביעה לשימוש מקצועי או פרטי


אלו המוצרים הבולטים בקטגוריה של ציוד צביעה לבעלי מלאכה ואנשי מקצוע:

א. ריסוס צבע – מוצרי פיסטולס ריסוס צבע מתאימים לצביעה של משטחים גדולים. הם נפוצים בקרב קבלני צביעה ומשפצים. הפעלה של מוצרי פיסטולס ריסוס צבע היא חשמלית, פניאומטית או בלחץ אוויר ולפי המפרט הטכני.

הבחנה נוספת מתבצעת בין מוצרים עם מיכל עליון לבין מוצרים עם מיכל תחתון. רצוי לשים לב לנתוני מתח הפעלה ומשקל בק"ג.

ב. מכחול אוויר – זהו מוצר הנקרא גם "אייר בראש". מרסס אייר בראש מגיע עם מכחול ריסוס מקצועי דיזה 0.3 ,0.5 ובדגמים נוספים. אפשר לרכוש בנפרד כוסית לאייר בראש בנפח של 22 מ"ל המיוצרת מזכוכית שקופה.

מכחול אוויר מיועד גם הוא לפעולות צביעה מקצועיות של משטחים גדולים. הוא מיושם על גבי מבנים, מוצרי פלדה ומתכת ועוד.

ג. מברשות ורולרים – אלו מוצרי צביעה יסודיים הנמצאים בשימוש פרטי וחובבני. הם מתאימים לצביעה של משטחים יחסית מצומצמים, כגון קירות ותקרות. רולר צביעה עם מיכל לחץ פנימי יכול לשפר את מהירות הצביעה, ולעומתורולר ידני במחיר נמוך מציע הספק מוגבל של בערך 1 מ"ר בדקה. מי שרוצה להשקיע ברולר יכול להתעניין לגבי רולר חשמלי בהספק של 2 מ"ר בדקה.

מבחינת מברשות,ההבדלים בין המוצרים הם בעיקר בסוג הסיבים וברוחב המברשת. המחיר של מברשות לצביעה נמוך בהשוואה לכל שאר המוצרים בקטגוריה. היתרון של מברשות הוא צביעה מדויקת והחיסרון הוא כיסוי שטח מוגבל. ההפעלה שלהם ידנית בלבד אולם הם נמצאים כמעט בכל ארגז כלים של אנשי מקצוע בארץ ובעולם.

ציוד צביעה - פתרונות צביעה בתחום התעשייתי


ארגונים, חברות וקבלנים בתחומי התעשייה מתעניינים בפתרונות צביעה מתקדמים על מנת לעמוד בדרישות הלקוחות. יש להבחין בין צביעה בסביבת הבית בשיטת "עשה זאת בעצמך" לבין צביעה מקצועית של בניין, כבישים וכדומה. צביעה תעשייתית מתייחסת בעיקר לתחומי נגרות, מוסכים, מסגרות וכדומה. יש גם פתרונות צביעה המותאמים לפעולות איבוק אלקטרו סטטיות ולשימוש בתוך חדרי צבע ותאי צביעה.

בקטלוג המוצרים של חברת ביג כלי עבודה בע"מ תמצאו את כל ציוד הצביעה שתמיד חלמתם עליו. התייעצו עם נציגינו ובואו לקבל הצעת מחיר מפתיעה על ציוד איכותי. היעזרו בניסיון שלנו ותוכלו לרכוש אקדחי צביעה וריסוס, מכשירי צביעה בהתזה וציוד למדידה והגנה.