כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ציוד טכני

אספקה של ציוד טכני מתאימה לאנשי מקצוע בתחום הבנייה והתחזוקה. ציוד מן הסוג הזה כולל שורה ארוכה שלמוצרים מובילים וכלי עבודה. בתחום של אספקה טכנית ואספקת ציוד ייעודי מומלץ להקפיד על בקרת איכות ועמידה בתווי תקן בינלאומיים. איכות הציוד קובעת את קצב העבודה שלאנשי המקצוע, את העמידה בלוח הזמנים וגם את רמת התוצאות. ללא ציוד ברמה הנדרשת לא ניתן לבצע עבודה מקצועית וראויה.

אספקה טכנית שלציוד מבטיחה תוצאות גבוהות בעבודות שיפוצים, בנייה ותחזוקה עבור פרויקטים מורכבים.בנוסף, לקוחות פרטיים מתעניינים בציוד מן הסוג הזה על מנת לגוון את ארגז הכלים הביתי. הדבר החשוב הוא להפריד בין קטגוריות שונות של שירותי אספקה טכנית ולבחור את הציוד לפי אופי ההתמחות.

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 03-5792636 ונשמח לעמוד לשירותכם.

מוצרים בולטים בקטגוריית ציוד טכני


להלן המוצרים הבולטים הנמצאים כמעט בכל קטגוריה של ציוד טכני:

א. מוצרי בטיחות ועבודה בגובה – מוצרים אלו מלווים את סוגי העבודות מהרגע הראשון. במוצרי בטיחות ועבודה בגובה ניתן לתאם אספקה טכנית של רצועות אבטחה קפיציות, רצועות עיגון סלינג,חבלי אבטחה וקרבינה, רתמות בטיחות, ספסלי הרמה וחבלים.

ב. כננות – הפעלה של כננות מחייבת מיומנות והסמכה. אספקה טכנית של כננות מתאימה עבור גופי תעשייה, ארגונים,חברות ומפעלים. גם בתחומי הלוגיסטיקה משתמשים באספקה טכנית של מוצרים כגון זרוע לכננת חשמלית או כננת הרמה עם הספק מרשים.

ג. אביזרים טכניים – רשימת האביזרים הטכניים בתחומי התעשייה נקבעת לפי דרישות הלקוח. כל לקוח יכול להתאים אביזרים טכניים לפעולה רציפה וקבועה. האביזרים הטכניים הנפוצים הם מכונות שטיפה, מפוח, שואב, צינור לחץ לפתיחת סתימות וגם מכשירי שטיפה בלחץ מים, מרססי צבע חשמליים ועוד.

אספקה טכנית של ציוד חשמל


אנשי מקצוע העוסקים בשיפוץ ובנייה או בתחזוקה שוטפת זקוקים לאספקה טכנית של ציוד חשמל. כאן הדגש הוא על אספקה של ציוד חשמל כגון:

  • נורות ליבה
  • פלורסנטים
  • כבלים מאריכים
  • מטענים ומפצלים
  • שקעים לקיר
  • תקעים
  • גלאי עשן ואש

ציוד זה הוא בעל תפקיד משמעותי בשלבי הבנייה, השיפוץ או התחזוקה. ציוד חשמל טכני מיועד לתיקון תקלות ספציפיות או לשדרוג רמת הבטיחות במבנה.

מחירי ציוד טכני

אי אפשר לקבוע טווח מחירים אחיד עבור אספקה טכנית של ציוד. יש מגוון עצום של ציוד מן הסוג הזה ולכן המחיר תלוי בפרמטרים דינאמיים. אנשי מקצוע מנוסים מכירים היטב את הציוד המתאים להם והם לא מוכנים להתפשר על איכות היצרן, חומרי הגלם והאחריות. זו הדרך הנכונה לתאם אספקה טכנית וליהנות מציוד חזק ואמין לאורך שנים.

יש לכם שאלות לגבי ציוד טכני? רוצים לתאם אספקה קבועה של ציוד ולחסוך בהוצאות? השאירו פרטים באתר ואחד מנציגי ביג כלי עבודה בע"מ יחזור אליכם עם כל התשובות.