כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פינוי פסולת

 
דאגו שיהיו ברשותכם אמצעי פינוי פסולת שיאפשרו לכם לפעול בדרך הנכונה.
למידע נוסף ולהזמנת מוצרים חייגו ביג 5792636 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 

שאריות חומרי בניין – סכנה לבריאות

כאשר מבצעים עבודות בנייה נשארות באזור שאריות של חומרי בנייה וחלקי מבנה, אשר אם לא יפונו מהמקום בהקדם – עלולות לגרום נזקים חמורים לאדם ולסביבה. "פסולת בניין" קוראים לזה בשפה המקצועית, ואם היא לא תגיע לאתרי הטמנה ו/או לאתרי מחזור, היא עלולה לפלוט חלקיקים רעילים ושאר חומרים מזיקים, שאם יחדרו אל מערכת הנשימה של בני אדם או בעלי חיים – עלולים להביא אותם למצב של סכנת חיים.

ערימות גזם – הפרעה לתנועה

אמנם פינוי פסולת נדרש בהחלט כשמדובר בביצוע עבודות בניין שונות, אולם הוא נדרש גם במצבים נוספים כמו למשל ביצוע עבודת גיזום. כשגוזמים עצים נותרים בשטח ענפים ועלים רבים, אשר בדרך כלל נערמים במערום המיועד להעברה. אם נשאיר את המערום במקומו אנחנו עלולים לגרום להפרעה בתנועה השוטפת במקום, מה גם שאם נגזמו ענפים חולים הם עלולים להדביק את שאר העצים שבמקום.
 

הפתרון - אמצעי פינוי פסולת שעושים את ההבדל

 
 
 
פינוי פסולת
 
 
 

על מנת להבטיח שמפגעים שכאלה לא ייוותרו בשטח, חשוב להצטייד מראש במספר כלים ומוצרים המיועדים להעברת אשפת העבודה אל המקום המיועד לה – אתרי הטמנה ומחזור.

 
·       שרוולים – מדובר באביזר שהיום הוא כמעט הכרחי בכל עבודת בנייה ושיפוצים: "שרוול" מפלסטיק היורד מהקומה בה מתבצעות העבודות ועד למכולה ייעודית הניצבת במקום, ומאפשר לעובדים להעביר דרכו את כל שאריות הבנייה. כך, כשהשאריות מפונות הישר אל תוך מכולה, יש סבירות גדולה מאוד שהם גם יפונו מהמקום.
 
·       מכולות – על מנת שיהיה לשרוולים המדוברים לאן להגיע, צריך להצטייד גם במכולות ייעודיות. אלה מאפשרות לבצע פינוי פסולת אל אתרי היעד, ולא משנה באיזה מרחק הם נמצאים.
 
ביג כלי עבודה משווקת מפוחים ואביזרים ומוצרים לפינוי פסולת, המיוצרים על ידי החברות המובילות ועמידים לאורך זמן.
 
לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר ולביצוע הזמנות חייגו 5792636 - 03
ונשמח לעמוד לשירותכם.