כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פטישי חציבה

מחפשים אחר פטישי חציבה? אף חנות למוצרי בניין לא מציעה לכם פטישים איכותיים? נצלו עכשיו את מגוון דגמי כלי העבודה של חברת ביג והזמינו פטישים איכותיים!
 
 

כל מי שעוסק בתחום הבניין מכיר היטב את החשיבות של פטישי חציבה. אך בעוד בעבר רק מעטים החזיקו בהם, כיום מאפשרת חברת ביג בחירה בין דגמים שונים של פטישים באיכות גימור גבוהה במיוחד.

פטישי החציבה של חברת ביג ניחנים ביכולת עמידות יוצאת דופן. מבחינה פונקציונאלית, הפטישים מיועדים לחציבה על פני סוגי משטחים רבים. יכולת החציבה של הפטישים באה לידי ביטוי על פני תנאי שטח קשים, השחיקה שלהם איטית במיוחד, והם מבטיחים מינימום תקלות.

מדוע להשקיע בפטישי החציבה של ביג?

 
 
 
פטישי חציבה
 
 
 

פטישי חציבה איכותיים הם השקעה משתלמת לטווח הארוך. לעומת פטישים שנשברים בקלות, או כאלו שאינם מצליחים לחצוב על פי דרישות איש המקצוע, כלי העבודה של ביג נבחנים על ידי צוות מנוסה, המכיר את תחום הבנייה מקרוב. פטישי חציבה של חברת ביג יחסכו לכם זמן, כסף ומשאבים. עם הפטישים הללו כבר לא תצטרכו לסבול עוגמת נפש עקב עיכובים בלתי צפויים.

כלי העבודה של חברת ביג מגיעים לישראל לאחר ששירתו מיליוני לקוחות ברחבי העולם. כיום פטישי החציבה החדשניים משתלבים באתרי בנייה ומתאימים לקבלני פיתוח וקבלני תשתיות, עפר ומחצבות. חברת ביג מציעה בין היתר פטיש חציבה לבטון תקן גבוה ופטיש חציבה סטנדרטי בעל מפרט טכני מרשים. בנוסף, ביג מאפשרת השכרת מגוון מוצרים לטווח קצר או ארוך, ומתחשבת בצורה מלאה בצרכי הלקוחות הפרטיים.

חברת ביג מצליחה לשנות את נהלי העבודה בתחום הבניין, ומזמינה אתכם להצטרף להצלחה. צלצלו עכשיו 5792636 - 03, 6192204 – 03 או צרו קשר דרך האתר הרשמי.