כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פטישים

דפיקת מוצק או שבירת צורתו של גוף מוצק הם רק חלק ממגוון השימושים של כלי העבודה. להלן מספר שימושים לא פחות נפוצים:

  • עקירת מסמרים בעבודות נגרות
  • מסגור עם כלי עבודה הכולל בצד אחד משטח שטוח ובצד השני מזלג דו-ראשי
  • בנייה, כרייה ועבודות ציבוריות עם קורנס
  • יישור ועיוות גופים תוך שבירת מכשולים קטנים
  • השטחה וריסוק חפצים בעזרת כלי עבודה עם ראש כבד ורחב
  • נפחות ועיבוד מתכת עם כלי עבודה הכולל ראש עם קצה כיפתי

מלבד ענפי התעשייה,השימוש בכלי עבודה עם ידית וראש מתכת קיים גם בקרב לקוחות פרטיים. רבים רוכשים כלי עבודה מן הסוג הזה במסגרת ארגז כלים, לצרכי תיקונים ספציפיים או במהלך שיפוץ. ישגם אפשרות לרכוש כלי דומה עשוי עץ או פלסטיק קשיח המשמש לדפיקת בשר שניצלים במטבח. המאפיין המשותף לכל השימושים הוא ניצול המבנה הייחודי של כלי העבודה לצורך יצירת תנופה והנפה חזקה.

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 03-5792636 ונשמח לעמוד לשירותכם.

פטישים - מה מיוחד בכלי עבודה מודרניים?


גילוי המתכות והברזל הביא לפני זמן רב להתקדמות משמעותית בתחום של כלי עבודה. הדוגמא הטובה ביותר להתקדמות הזו היא השימוש בפטישים כדי לדפוק או להכות מוצר לתוך חומר אחר.זהו כלי עבודה בסיסי, קדום וחיוני במגוון תחומים וענפים. כלי עבודה כזה יכול לעזור להחדרת מוצק מכל סוג אל תוך קירות מעץ או אבן והוא משמש גם לעיוות ושבירת צורה שלגוף קיים. הוא נפוץ בקרב בעלי מלאכה, אנשי מקצוע, אמנים ועוד.

הייחודיות של כלי עבודה המשמש לדפיקת מוצק או עיוות של צורה מסוימת היא המבנה. לכל פטיש יש ידית באורך משתנה ובקצה שלה ראש כבד ממתכת. המשתמש אוחז בידית של הפטיש בקצה אחד כדי להכות עם הקצה השני. התוצאה היא תנועה מכאנית חזקה וכבדה המספקת מענה לצרכים רבים.

כיצד בוחרים כלי עבודה ידניים?


פטיש הוא כלי עבודה ידני וחיוני. כדאי לבחור אותו לאחר הגדרה של מטרות וצרכים ולאחר השוואה בין מוצרים שונים. אפשר להתרשם מקטלוג מוצרים, לקרוא על חומרי הגלם מהם מייצרים כלי עבודה ידניים ולהבין את המשמעות הבחירה בציוד מסוים בטווח הקצר והארוך. השימוש בכלי עבודה ידני הוא יומיומי. זהו כלי המהווה חלק בלתי נפרד מאופי העבודה של בעלי מקצוע פרטיים וגם חברות, ארגונים ומפעלים. קשה למצוא ארגזי כלים שאינם מכילים בתוכם אמצעי מן הסוג הזה. הוא משמעותי לביצוע עבודות בנייה, נגרות או נפחות ונפוץ בין היתר במוסכים ומפעלים.

רכישת פטישים היא משימה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב. את הרכישה מומלץ לבצע בצורה מושכלת ולאחר הפעלת מערכת שיקולים רחבה. אנו בחברת ביג כלי עבודה בע"מ נשמח לסייע ולעמוד לרשותכם בכל התלבטות. צרו קשר עם נציגינו ובואו לשמוע עוד היום על כלי עבודה איכותיים.