כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פטישונים נטענים

עוסקים בתחום הבניין ולא מצליחים למצוא פטישונים שיעמדו בדרישות שלכם?
חברת ביג מעמידה לרשותכם כלי עבודה מתקדמים באספקה מיידית! צרו קשר עם נציגי ביג, ובואו ליהנות ממוצרים ברמה שלא הכרתם עד עכשיו.
 
 

חברת ביג מאמינה כי רק שילוב בין ניסיון, מקצועיות ואמינות יכולים להבטיח לאנשי המקצוע כלי עבודה מתקדמים. זו הסיבה שחברת ביג מפעילה צוות שלם של עובדים מנוסים במטרה לאתר, לשווק, לייבא ולטפל במקדחות מתקדמות.

חברת ביג מציעה פטישונים איכותיים לעוסקים בתחום הבנייה. מלבד קבלני שיפוצים, אינסטלטורים,חשמלאים ומתקיני מערכות מיזוג, הניסיון והידע המקצועי של חברת ביג הופך אותה לגורם מרכזי גם בהתנהלות מול מהנדסים ואדריכלים. כלכלי העבודה של ביג עומדים בדרישות מחמירות של תחום הבניין.

הפטישונים המסופקים ללקוח על ידי חברת ביג מותאמים באופן אישי לצרכי התעשייה והשוק. ניסיון של עשרות שנים בתחום הבניין מייצר עבור חברת ביג יתרון משמעותי.
 
 
 
פטישונים נטענים
 
 
 

פטישונים נטענים בעלי הספק משופר


לקוח הרוכש כלי עבודה של חברת ביג יכול לשפר בצורה משמעותית את ההספק שלו. דגמי המוצרים המופיעים באתר הרשמי של חברת ביג מאפשרים בחירה בין מפרטים טכניים שונים. ניתן לרכוש פטישון על פי נתוני וואט,סל"ד, כוח הלימה ועוד. הפטישונים נטענים של ביג מבטיחים זמן עבודה ממושך ללא הפסקות.

המוצרים המיובאים לארץ על ידי חברת ביג הם השקעה משתלמת. בניגוד לכלי עבודה שחוקים או ישנים, פטישון ברמה גבוהה מבטיחים תוצאות מרשימות כבר במהלך השימוש הראשון. אין צורך בהכשרה או הסמכה מיוחדת לצורך ניצול רפרטואר היכולות של הפטישון. איש מקצוע המכיר את תחום הבניין יכול להזמין פטישון ספציפי, להשוות בין דגמים שונים, או להשתמש בניסיון האישי ובידע שלצוות חברת ביג על מנת לקבל חוות דעת נוספת.

המוצרים של חברת ביג צריכים ויכולים לשפר את איכות העבודהשלכם. הפסיקו להתפשר על כלי עבודה ישנים, ועברו עוד היום אל הפטישונים המובילים בעולם.

צלצלו עכשיו לחברת לביג כלי עבודה בע"מ 5792636 - 03,6192204 – 03 ואל תתנו ללקוחות לחכות!