כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סולמות

טיפוס לגובה הוא חלק בלתי נפרד מעבודה במגוון ענפים. את הטיפוס ניתן למצוא גם בקרב בעלי מלאכה פרטיים כגון אינסטלטורים, חשמלאים או טכנאים, או בחברות העוסקות בתחומים הבאים:

  • הובלות
  • שינוע
  • לוגיסטיקה
  • אחסנה
  • שירותי חירום
  • כיבוי אש

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר:  03-5792636 ונשמח לעמוד לשירותכם.

את הטיפוס ניתן לבצע בצורה בטוחה באמצעות סולמות. זהו כלי המשמש לצורך טיפוס לגובה במהירותו ביעילות. השימוש בכלי לצרכי טיפוס דורש מיומנות וניסיון ברמה גבוהה. אדם ללא הכשרה מתאימה עלול להשתמש בכלי בצורה לא נכונה, לייצר נזקים בלתי הפיכים למבנה או חלילה ליפול ולסבול מפגיעה גופנית חמורה. יחד עם זאת, גם לאיכות הכלי המשמש לטיפוס לגובה יש משמעות.

כיצד בודקים איכות של סולמות?


אפשר לבדוק את האיכות של כלים המשמשים לטיפוס לפי מספר פרמטרים קבועים:

א. מבנה – מבנה בסיסי שלכלי המשמש לטיפוס לגובה הוא מספר שלבים ושני מוטות המחזיקים אותם. ככל שהמבנה יציב יותר, כך הטיפוס צפוי להיות נוח. את יציבות המבנה כדאי לבדוק כבר באולם התצוגה או לאחר התייעצות עם אנשי מקצוע מנוסים.

ב. חומרי גלם – כלי המשמש לטיפוס לגובה חייב להיות מיוצר מחומרי הגלם העמידים והחזקים בעולם. חומרים חזקים יכולים לשאת משקל אדם או ציוד לוגיסטי. החומרים המתאימים עבור ייצור כלים לטיפוס לגובה הם בין היתר מתכת, אלומיניום וברזל. עם זאת, יש הרבה כלי טיפוס המיועדים לשימוש פרטי וביתי המיוצרים מפלסטיק או עץ.

ג. תו תקן – חברות המשווקות ומייצרות סולמות נדרשות לעמוד בתו תקן מסוים. תו התקן מפורסם על גבי המפרט הטכני של המוצר. תו תקן הוא אינדיקציה לאיכות המוצר, לעמידותו ולאמינותו. עדיף להשקיע בכלי עבודה יקר עם תו תקן אקסקלוסיבי מאשר להסתכן עם כלי עבודה אחרים וזולים.בנוסף, ניתן להסיק רבות לגבי איכות תו התקן וכלי העבודה לפי המוניטין של היצרן.

טיפים עבור בחירת סולמות


אין סיבה להיבהל מההיצע הרחב של כלי עבודה המשמשים לצרכי טיפוס. בשלב הראשון כדאי לבצע סינון ולהגדיר מטרות וצרכים. במידה והדרישה היא לטיפוס לגובה נמוך בלבד או לחילופין לרכישת כלי עבודה עבור תיקונים קטנים בתוך הבית, ניתן להסתפק במוצרים המיוצרים מפלסטיק ועץ. לחילופין, חברות הובלה או אנשי מקצוע המבצעים טיפוס לגובה על בסיס יומי ומילא צריכים להתפשר.

בשלב השני אפשר להשוות בין כלי עבודה ספציפיים לטיפוס לגובה וגם להתנסות בהם. תחושת בטיחות ויציבות היא יתרון משמעותי של ציוד טיפוס. חשוב להביא בחשבון את העבודה עם ציוד הטיפוס בתנאים שונים, על גבי משטחי אדמה או בוץ וגם במהלך גשמים או רוחות.

מתלבטים לגבי רכישת ציוד טיפוס? לא יודעים איך לבחור סולמות עבור העסק או הבית? השאירו פרטים באתר ואחד מנציגי חברת ביג כלי עבודה בע"מ יעמוד לרשותכם עוד היום.