כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נעלי עבודה לגברים

נעלי עבודה לאחייבות להיות מסורבלות, כבדות ולא נוחות. ניתן לרכוש דגמים מובילים של נעלי עבודה לגברים וליהנות ממגוון יתרונות:

  • עבודה יעילה בתנאי שטח וחוץ
  • הגנה על רגלי העובדים
  • שיפור התפוקה במהלך עבודה פיזית ומאומצת
  • מניעת כאבי גבו בעיות כרוניות
  • יצירת אחידות בקרב העובדים
  • מיתוג של העסק,החברה או הארגון
  • הגברת מוטיבציה בקרב העובדים

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 03-5792636 ונשמח לעמוד לשירותכם.

המאפיינים של נעלי עבודה לגברים איכותיות


נעליים איכותיות המשמשות לצרכי עבודה מיוצרות מחומרי גלם משובחים. בנעליים אלו הבטיחות עומדת בראש סדר העדיפויות, אך יש משמעות גם לתחושת הנוחות, לאוורור ולאטימות. הנעליים מונעות חדירה של לחות אל תוך כף הרגל והן מתאימות לשימוש עם גרביים גבוהות או נמוכות. נעליים אלו מיוצרות לאחר צבירת ניסיון ותוך היכרות עם צרכי העובדים. חברות המייצרות את הנעליים מתחשבות באופי העבודה, בתנאים אותם יש לספק על מנת להגן על בטיחות העובדים וגם בדרישות מקצועיות וספציפיות.

בחלק מדגמי הנעליים ישנה כיפת מגן ורפידה אורטופדית אוורירית. השכבה התחתונה של נעלי עבודה קשיחה בהשוואה לנעליים רגילות ולכן היא מונעת שחיקה, בלאי או חדירת שמן, חומצה וחומרים מסוכנים. בנוסף, השכבה העליונה מיוצרת לשם בלימת זעזועים והנעל מתוכננת לפיטכנולוגיה של הזרקה ישירה ובאיכות בלתי מתפשרת.

הבדלים בין דגמי נעלי עבודה לגברים


את ההבדלים בין דגמים שונים של נעלי עבודה לגברים ניתן לראות בעיקר בפרמטרים הבאים:

א. מידות – רוב הנעליים לגברים מיוצרות בטווח מידות רחב של עד 48. יחד עם זאת, יש דגמים ספציפיים המיוצרים גם במידות קטנות או גדולות יותר ובהתאמה אישית. על מנת להשיג את המידות הללו כדאי ליצור קשר עם חברות העוסקות באספקה ושיווק של נעלי עבודה.

ב. צורה – צורת הנעליים משפיעה על תחושת הנוחות. לכל עובד יש העדפה אחרת מהנעליים וגם הרגלים אותם הוא צובר לאורך השנים. צורת הנעליים הקלאסית מאפשרת שימוש נוח, סגירה הרמטית וחליצה מהירה. בנעליים עם כיפת מגן טרמופלסטית ורפידת מגן קוולאר בסוליה הצורה עשויה להשתנות. חשוב למדוד את הנעליים בחנות ולוודא התאמה שלהם לאופי העבודה הצפוי.

ג. מחיר – כדאי להשקיע ברכישה של נעליים איכותיות ולא להתפשר על תחושת הנוחות גם במחיר גבוה. הנעל היא בגד העבודה החשוב ביותר עבור גברים ונשים. ברוב תחומי התעשייה, החקלאות, הייצור והמשק יש משמעות גדולה לאיכות של נעלי עבודה לגברים וגם לנשים. על אף שהאיכות משפיעה על מחיר הנעליים ומייקרת אותן, היא שווה את ההשקעה.

בחברת ביג כלי עבודה בע"מ מתמחים בהתאמת פתרונות עבור צרכי הלקוח. לרשותנו קטלוג נעלי עבודה לגברים במחירים אטרקטיביים ומפתיעים. צרו קשר עם נציגינו ובואו לשמוע כיצד ניתן לשפר את בגדי העבודה והציוד בעסק. השאירו פרטים באתר ונוכלו לחזור אליכם בהקדם.