כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקדחות

לא קונים מקדחות לפני שמתרשמים מגלריית כלי העבודה של חברת ביג: שוטטו באתר הרשמי, וצרו קשר עם נציגי החברה לקבלת מידע נוסף והטבות מיוחדות!


חברת ביג מאמינה כי רק שילוב בין ניסיון, מקצועיות ואמינות יכולים להבטיח לאנשי המקצוע כלי עבודה מתקדמים. זו הסיבה שחברת ביג מפעילה צוות שלם של עובדים מנוסים במטרה לאתר, לשווק, לייבא ולטפל במקדחות מתקדמות.
 
 

התאמה אישית לשוק הישראלי


הסטנדרטים הבינלאומיים של חברת ביג באים לידי ביטוי בבחירת המוצרים המושלמים ביותר לשוק הישראלי. מלבד המקדחות מציעה חברת ביג ללקוחות פרטיים, עסקיים או מוסדיים מברגות, מסורים, פטישונים, פטישי חציבה ועוד. בנוסף, חברת ביג עושה הכל על מנת לייעל את העבודה של אנשי המקצוע, ולכן מאפשרת השכרת ציוד. בזכות המחירים הנוחים של חברת ביג תוכלו לוותר על המקדחה הישנה, ולשפר את העבודה מול הלקוחות.
 
 
 
מקדחות
 
 
 
כל המוצרים של חברת ביג עומדות בתקני בטיחות מחמירים.המוצרים של ביג מיועדות לעבודה רצופה, ניתן לשלב אותן עם כלים אחרים, והן מהוות גורם חשוב בהתקדמות תחום הבנייה. לחברת ביג דגמים ייחודיים של מקדחות רוטטות אלקטרוניות. בחלק מהדגמים של המקדחות הללו ניתן ליהנות ממפרט הכולל תפסנית מהירה, קוטר קידוח מרשים בבטון, בעץ ובמתכת, וכמובן אבזור מלא בתוך המזוודה.

לאחר הזמנה מחברת ביג ניתן להתחיל בעבודה באופן מיידי. את ההבדל מרגישים כבר במהלך הקידוח הראשון: נקודות האחיזה, האפקטיביות, והאביזרים הנוספים ישדרגו משמעותית את היכולות שלכם.

בואו לגוון את ארגז הכלים המקצועי עם המוצרים של חברת ביג. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר: אם אתם עובדים הרבה עם מקדחה, הגעתם למקום הנכון. צלצלו 5792636 - 03,6192204 – 03, או צרו קשר דרך האתר עוד היום!

הצטרפו אל אנשי המקצוע שכבר מנצלים את כלי העבודה של ביג, והצטיידו במסורים המובילים בישראל!