כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מפוחים – לא סתם רוח!

חנות ביג כלי עבודה, הממוקמת בבני ברק, מביאה לכם את המילה האחרונה בתחום המפוחים, כמו גם כלי עבודה רבים אחרים, לאנשי מקצוע, לעסקים ולתעשייה. כל המפוחים מיוצרים על ידי חברות המובילות בענף זה, ברחבי העולם. מותר לציין כי כולם מגיעים עם אחריות מלאה ובמחירים הוגנים ונוחים.

זקוקים לסיוע בבחירת המפוח המתאים ביותר לצורכיכם? בביג כליעבודה פועל צוות מסור, אשר מונה אנשי מקצוע מיומנים שישמחו לעמוד לשירותכם ולהשיבעל כל שאלה. כמו כן, תוכלו ליהנות משירות אישי גם בטלפון, ובדואר האלקטרוני. בכל מקום ובכל דרך, אנו כאן בשבילכם!

בעמוד זה תוכלו להתרשם מדוגמאות ספורות לסוגי המפוחים הזמינים לרכישה בחנותובאתר האינטרנט. מצאתם את הפריט בו חשקה נפשכם? כעת תוכלו לבחור: האם לבקר אותנו באולם התצוגה רחב הידיים שלנו בבני ברק, בו תקבלו שירות אישי ייעוץ מקצועי מנציגי השירות שבמקום, או ליצור אתנו קשר בטלפון, ולשוחח עם הנציגים הטלפוניים שלנו שיקבלו את הזמנתכם. בכל דרך שתבחרו ליהנות מן השירותים של ביג כלי עבודה, אנו נשלח את המוצרים עד אליכם, בכל רחבי הארץ.

שירותי תיקונים עבור מפוחים

במסגרת המחויבות שלנו לשירות מקיף ומלא, אנו מספקים גם שירותי תיקון של כלים וציוד עבודה. לכן, נשמח להגיע אליכם גם למטרה זו, ולעזור לכם לשוב לפעילות אידיאלית, במהירות ובקלות.

מעוניינים ללמוד עוד על המפוחים, על כלי העבודה האחרים שלנו ועל שירותינו? נשמח לעמוד לשירותכם ולצרף גם אתכם אל מעגל לקוחותינו המרוצים, אשר מלווים אותנו כבר שנים רבות, בכל פרויקט ועבודה!

התקשרו: 03-5792636 או כתבו אלינו בדוא"ל: big710@017.net.il