כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מסורים מקצועיים

המסורים של חברת ביג מציעים לכם לשפר את היכולת המקצועית עם כלי עבודה ברמה הגבוהה ביותר:
צלצלו עכשיו 5792636 - 03, 6192204 – 03 או צרו קשר דרך האתר!

 
 

גלריית כלי העבודה של חברת ביג מתאפיינת בחומרי גלם איכותיים, תווי תקן בינלאומיים והקפדה על עקרונות בטיחות.

מוצרי החברה עוברים לידי הלקוח לאחר שהם נבדקים ונבחנים על ידי צוות מנוסה ואמין. לקוח המקבל לידיו מסור של חברת ביג,יכול להיות בטוח לגבי איכותם, ולהתחיל להשתמש בהם באופן מיידי.

מסור בהתאמה אישית לצרכי הלקוח

 
 
 
מסורים
 
 
 
חברת ביג מציעה סוגים שונים של מסורים. לצד מסור עגול נטען "1/4 6 ישנו גם מסור עגול נטען "1/2 7. בין היתר, ניתן לבחור גם בין מסור אנכי אלקטרוני 1511.6 GST 120 BE או 1511.7 GST 135 BCE. בעלי מקצוע הבקיאים בתחום השיפוצים מכירים את ההבדלים, ויכולים להתרשם מהמפרט הטכני המופיע באתר. חברת ביג מציעה לקבלנים, מהנדסים, אדריכלים, אינסטלטורים, וגורמים נוספים בתחום הבנייה להשוות בין המסורים, ולבחור את כלי העבודה המתאים לצרכים שלהם.

השימוש במסור של חברת ביג מצטרף אל שורה ארוכה של כלי עבודה יעילים. במחלקת מכירות ציוד של החברה אפשר למצוא מברגות, מקדחות, פטישונים ופטישי חציבה. בנוסף, חברת ביג מציעה ללקוחות המתעניינים במסור איכותי להתייעץ עם צוות המומחים שלנו, ולקבל הצעת מחיר משתלמת ללא התחייבות.
כל המוצרים של חברת ביג מסופקים עם אחריות. החברה משווקת את המוצרים לסיטונאים וליחידים עד אתר הלקוח. את שירותי מעבדת התיקונים של ביג ניתן לקבל בכל מקום ברחבי הארץ, ומלבד המסורים מציעה ביג גם בגדי עבודה והנעלה מכל הסוגים.

הצטרפו אל אנשי המקצוע שכבר מנצלים את כלי העבודה של ביג, והצטיידו במסורים המובילים בישראל!