כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מלחם

מלחם הינו כלי עבודה שיוצר על מנת להוות מתקן להתכה של משחת הלחמה לצרכים שונים. משחה זו מבוססת על בדיל, ומשמשת בעיקרה לצורכי הלחמה של רכיבים אלקטרוניים שונים למעגלים מודפסים וכן לעבודות אלקטרוניקה נוספות.

ישנם סוגים רבים של מלחמים:

  • מלחם ידני – מכשיר קטן יחסית המיועד לביצוע עבודות אלקטרוניקה שאינן מורכבות או מצריכות ייצור המוני.
  • מלחם חשמלי תעשייתי – מתקן מבוקר מחשב המיועד בעיקר לצורכי ייצור מאסיבי של מוצרים אלקטרוניים, כגון מעגלים מודפסים ועוד.

מלחם - הנחיות לשימוש בטוח

זהירות! בזמן עבודת ההתכה חשוב מאוד להישמר שלא לשרוף את נקודת ההלחמה באמצעות חימום יתר – גם כי זה עלול להרוס את המוצר ובעיקר כי זה עלול להיות מסוכן. מאידך, יש לשים לב שלא מבצעים הלחמה קרה מדיי, שכן מצב שכזה עלול לגרום לכך שההתכה לא תהיה חזקה דיה ולכך שהמוצר יתפרק עוד בבית הייצור, או גרוע מכך – באתר הלקוח. על מנת להימנע משני המקרים הללו, חשוב להמתין עד שרואים שסגסוגת ההלחמה נוזלית דיה אבל לא נוזלית מדיי. עוד חשוב לדעת, כי הגזים העולים מעלה בזמן העבודה עם מלחם הינם רעילים ביותר, ולכן יש להימנע מלנשום אותם. הקפידו להשתמש במסכה מתאימה ו/או בשואב עשן, או לפחות דאגו לבצע את העבודה בחדר מאווררמאוד.

ביג כלי עבודה לשירותכם


אצלנו תוכלו למצוא מלחמים מסוגים שונים, כולםמיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם לאתר מלחם המתאים באופן מדויק לצרכים שלכם, תוך מתן הנחיות מדויקות לביצוע עבודה בטוחה וטובה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו 5792636 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.