כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונות ריתוך

ריתוך היה פעולה פיזיקלית הנדרשת לביצוע כאשר מעוניינים לחבר מתכות זו לזו. החיבור מתבצע על ידי התכה של אחת המתכות או תוךהוספה של מתכת נוספת. ההתכה מתבצעת בטמפרטורה גבוהה מאוד, ולאחר הקירור המתכותמתמצקות מחדש ומקבלות את הצורה שאליה צריך היה להגיע. הפעולה מתבצעת היום באמצעות מכונות ריתוך, כאשר ישנם סוגים שונים של מתקנים:

  • מכונות ריתוך CO2 - מכונות בטווח רחב מאוד של תפוקות, החל משימוש ביתי ועד שימוש תעשייתי נרחב. מיועדות לריתוך כל סוגי הפלדות, כולל חוט ממולא, אלומיניום ונירוסטה.
  • מכונות ריתוך אלקטרוניות – מיועדות בדרך כלל לריתוך באלקטרודות ובסליליתיל רציף ומתאימות למגוון רחב של שימושים.
  • מכונות ריתוך ארגון – מתאימות לביצוע עבודות ריתוך בגיבוי גז אורגון. מספקות יכולת שליטה בפולסים ובגז לפני הריתוך ואחריו, תוך התאמה מלאה של זמן זרימת הגז לאופי העבודה.
  • רתכות גנרטור – בעלות מנוע בנזין. מיועדות בעיקר לשימושיםתעשייתיים.
  • רתכות מיישרי זרם – טווח רחב ביותר של תפוקות, מתאימות בעיקר לשימוש תעשייתי.

מחפשים מכונות ריתוך? ביג כלי עבודה לשירותכם


ביג משווקת מכונות ריתוך מתקדמות מתוצרת החברותהמובילות בעולם. החברה שמה דגש על איכות מוצריה ומשווקת אך ורק מוצרים שעברו את כלהבדיקות הדרושות ושהינם בעלי תו תקן. צוות היועצים המוסמכים שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת המכונה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, תוך התייחסות לתדירות השימוש במכונה,לתפוקות הרצויות וכמובן – לתקציב שעומד לרשותכם.

הנכם מוזמנים להתרשם מחלק מהמכונות הקיימות אצלנו ולהגיע אל אולם התצוגה כדי לבחור את זו שמתאימה לכם.

לקבלת פרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו 5792636 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.