כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונות חיתוך

 
ביג משווקת מבחר גדול של מכונות חיתוך לתעשייה,מתוצרת החברות המובילות בענף.

בין המוצרים שתוכלו למצוא אצלנו:
  • מכונות חיתוך קרמיקה – מתאימות לכל סוגי הקרמיקה ומאפשרות חיתוך מדויק בכל גודל רצוי.
  • מכונות חיתוך מתכת – לחיתוך מתכות לצורכי עיצוב מוצרים שונים, יצירת חלקים למוצרים ועוד.

  כל המוצרים מגיעים אליכם עם אחריות מלאה, כך שבכל מקרה של בעיה יש לכם אל מי לפנות.
  הצוות המקצועי והמיומן שלנו ישמח לסייע לכם לבחור את המכונה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, הן מבחינת סוג המכונה (אוטומטית / ידנית), הן מבחינת ההספק, וכמובן שגם מבחינת התקציב.

  בחירת מכונות חיתוך

  בחירת המכונות צריכה להתבצע, כאמור, על פי הפרמטרים הבאים:

   סוג העבודה – חשוב מאוד לבחור מכונה שתתאים לסוג החומר שהיא אמורה לחתוך. מאוד לא מומלץ להשתמש במכונה שיועדה לחיתוך חומר מסוים על מנת לחתוך חומר אחר, שכן הדבר עלול לגרום לתוצאות מאוד לא רצויות ואף להיות מסוכן. יש מכונה ייעודית לחיתוך כל חומר, ומומלץ להתייעץ עם מומחה על מנת לקבל המלצה מקצועית.

   הספק – אם חשוב לכם שהעבודה תתבצע במהירות, חשוב מאוד לבחור מכונה שתוכל לספק לכם את התפוקות הרצויות. יש מכונות חיתוך עם הספקים שונים הנבדלות זו מזו במהירות העבודה,וחשוב לבחור באלה המתאימות לצרכים שלכם.

   אוטומטיות / ידניות – היום קיימות בשוק מכונות חיתוך אוטומטיות וכאלה ידניות. אם השימוש אינו תכוף ואתם מעוניינים להגיע לתוצאות מאוד מדויקות, יכול להיות שהמכונות הידניות יענו על הצרכים שלכם. אבל, לחיתוך יומיומי של מוצרים רבים,המכונות האוטומטיות יתאימו יותר.

   תקציב – חשוב מאוד לתכנן מראש את התקציב העומד לרשותכם, על מנת שלא לרכוש מכונות ולהיכנס לחובות. טווח המחירים של מכונות חיתוך הינו רחב, וברוב המקרים ניתן למצוא פתרון לכל צורך.

   לקבלת ייעוץ מקצועי ולהזמנות חייגו 5792636 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.