כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מוצרי אינסטלציה

 
ביג עבודה בע"מ היא החנות המובילה לשיווק ולהפצה של מוצרי אינסטלציה, חומרי בנייה וכלי עבודה! 

בשל מחויבותה של ביג עבודה בע"מ לחדשנות, למסירות ולאיכות היא הפכה לחנות מוכרת ומצליחה, המשרתת אנשי מקצוע מכל תחומי הבנייה, ביניהם גם אינסטלטורים. החנות שלנו משווקת את כל סוגי כלי העבודה וחומרי הבנייה, ובין מוצריה השונים תמצאו גם מגוון רחב של מוצרי אינסטלציה.
 
 
מתלבטים? לא בטוחים אילו מוצרים אתם צריכים? לייעוץ ולהכוונה חייגו: 5792636 - 03 

אצלנו תמצאו מוצרי אינסטלציה שונים, ביניהם:

  • צינורות ביוב
  •  ניפלים
  •  מוצרי S.P
  •  מוצרי PEX
  •  ועוד
 
 
 
מוצרי אינסטלציה
 
 
 

מוצרי אינסטלציה - הבסיס לתשית טובה

 
על מנת ליהנות מהכלים הסניטריים שרכשתם במיטב כפסכם, אתם חייבים שתהיה לכם תשתית טובה. רק כך אתם (או לקוחותיכם) תוכלו ליהנות מכלים אלה לאורך זמן רב. בחנות שלנו אנו מחזיקים במלאי את מוצרי האינסטלציה האיכותיים ביותר, תוצרת החברות האמינות והנחשבות ביותר בתחום זה.

כך למשך מוצרי S.P מצופים בחומרים עמידים במיוחד אשר מסייעים לשמור על התשתית ובשל כך הפכו ליותר ויותר נפוצים במבני מגורים ובכלל. לעומת זאת, למוצרי פקס עשויים להיות יתרונות גם כן. הם ידועים במיוחד בשל עמידותם בתנאי לחץ וטמפרטורה קיצוניים, סדקים ובלאי, קורוזיה ואבנית.

בנוסף, אנו מחזיקים בחנות שלנו צינורות ביוב וניפלים במגוון רחב של גדלים ומוצרי אינסטלציה שונים המתאימים לכל מטרה. נשמח לייעץ לכם ולעזור לכם למצוא את המוצרים המתאימים לסוג העבודה שאתם מעוניינים לבצע, וכל זאת במחירים ללא כל מתחרים.

נשמח לראותכם בין לקוחותינו!

לא בכל חנות כלי עבודה תוכלו למצוא מגוון גדול כל כך של מוצרי אינסטלציה, חומרי בנייה וכלי עבודה כמו שיש אצלנו. הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם שירות אדיב, אשר עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהגלריות שבאתר ולהגיע לבקר בחנות שלנו.