כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מגפי גומי

פריטי הנעלה סגורים וגבוהים המיוצרים מגומי מכסים את קימור כף הרגל והקרסול ולכן מתאימים לעבודה פיזית או מאומצת. בפריטים אלו המפתח עשוי להיות גבוה מאוד ולהגיע עד הברך, בהתאם לאופי העבודה או ההתמחות של אנשי המקצוע. המגפיים נותנים מענה על צרכים פונקציונאליים רבים:

  • הליכה בתנאי מזג אוויר קשים
  • עבודה בתנאי שטח
  • נהיגה על ציוד מכני הנדסי

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר:  03-5792636 ונשמח לעמוד לשירותכם.

מגפי גומי מתאפיינים בסוליה עבה וקשיחה בהשוואה לנעל רגילה. המשמעות היא שניתן ללכת איתם לאורך שעות מבלי לייצר נזקים אורטופדיים או גופניים. יתרה על כך, דרישות התעשייה המודרניות מחייבות את יצרני המגפיים להקפיד על דגמים גמישים עם אווירודינמיות מיוחדת של התנועה והרגליים.

מה קובע את טווח אפשרויות השימוש במגפיים?

בעת רכישה של מגפי גומי כדאי להכיר את הפרמטרים המשפיעים על טווח אפשרויות השימוש. באופן עקרוני,רצוי לתת עדיפות למגפיים המרכזים מגוון רחב של אפשרויות שימוש. מגוון כזה ימנע הוצאות מיותרות ויעניק לעובד תנאים אופטימאליים.

אלו הפרמטרים הקובעים את טווח אפשרויות השימוש של מגפי גומי:


א. מידת האטימות – השאיפה היא לנעול מגפי גומי אטומים לחלוטין. האטימות מושפעת מרמת התפירה, ממבנה הנעל ומסוג הדגם. אטימות תורמת לעמידות של הנעל ומונעת חדירה של מים או לחות.

ב. חומרי גלם – אפשר לייצר ולתפור מגפיים מחומרי גלם רבים. חומרי הגלם משפיעים על המחיר ועל טווח אפשרויות השימוש בחוץ. מנגד, בתוך מפעלים סגורים או מחסנים מעדיפים לעיתים קרובות להתפשר על חומרי הגלם לטובת משקל הנעל או נוחות הפתיחה והסגירה. חומר הגלם הנפוץ לייצור מגפיים ורסטיליים הוא גומי.

ג. צבע הסוליה – יש מפעלים ומקומות בהם ניתן לעבוד רק עם סוליה בצבע מסוים. צבע הסוליה נקבע לפי משטח העבודה. את צבע הסוליה כדאי לתאם מראש מול נציגי המפעל והחברה. היות ורוב המגפיים מיוצרים מגומי בצבע שחור, בחירה בצבעים אחרים עשויה לייקר את המחיר.

שימוש במגפיים לצרכי בטיחות


מגפי גומי מאפשרים שמירה על רמה גבוהה של בטיחות. הם מונעים החלקה ומתאימים לנעילה עם סרבלים או בגדי עבודה. השימוש במגפיים לצרכי בטיחות נפוץ בקרב חברות העוסקות בתחום הלוגיסטיקה,הניקיון והשינוע. בנוסף, ניתן לרכוש מגפיים היועדים לגברים או נשים. הליכה עם מגפי בטיחות עם כיפת מגן ורפידת נירוסטה מומלצת ויעילה. יש דגמי מגפיים עם תקן אירופאי בטווח מידות רחב וגם בצבעים כמו ירוק, לבן, צהוב, אדום ועוד.

בחברת ביג כלי עבודה בע"מ תמצאו היצע רחב של מגפי גומי וכלי עבודה נוספים. צרו קשר עם כלאחד מהנציגים שלנו ותוכלו לתאם פגישת היכרות ראשונית. אנו נחשוף בפניכם דגמים מובילים של מגפי בטיחות ובגדי עבודה אחרים, נבין יחד איתכם את צרכי העובדים ונגדיר תקציב מתאים לרכישה מסודרת של ציוד. השאירו פרטים באתר ונעמוד לרשותכם בהקדם!