כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מברגות חשמליות


מברגה עם מנגנון חשמלי מאפשרת פעולה נוחה ומהירה של הידוק, שחרור, החדרה או הוצאת ברגים. המברגה נפוצה בקרב אנשי מקצוע ובעלי מלאכה מתחומים רבים. היא מורכבת מראש או קצה המותאם בצורת ולראש בורג והשימוש בה בטוח לחלוטין.

בתוך המברגה ישנו מנגנון המאפשר יישום של כוח מומנט המסובב את קצהה. ראשי מברגות חשמליות מיוצרים לפי סוגי ברגים שונים והם מתאימים לייעוד ביתי או מקצועי.

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 03-5792636 ונשמח לעמוד לשירותכם.

מפרט טכני של מברגות חשמליות


מבחינת מפרט טכני,יש מספר דגשים בהם ניתן להיעזר על מנת לאפיין את סוג המברגה:
א. הספק – ההספק נמדד במונחי ואט והוא מהווה אינדיקציה ליכולת המברגה. מי שמסתפק בשימוש ביתי יכול לבחור הספק נמוך, אך בשימוש מקצועי יש צורך בהספק של 600 ואט לפחות.

ב. משקל – המשקל אינו משפיע על האפקטיביות של המברגה אלא רק על אופי השימוש בה. משקל נמוך מקל על אחיזת המברגה לאורך זמן. מנגד, משקל גבוה מזוהה עם מברגות מיושנות אך מצד שני הוא גם הכרחי במברגות עם הספק גבוה במיוחד.

ג. מהירות מרבית ללא עומס – נהוג להשוות בין מברגות חשמליות גם לפי נתוני מהירות מרבית ללא עומס.מהירות של 0-4,000 סל"ד נחשב בסיסי במברגה במשקל של 1.3 ק"ג והספק כניסהשל 540 ואט, לדוגמא.

שיקולים נוספים שכדאי להתחשב בהם כאשר רוכשים ציוד וכלי עבודה הם אחריות וימי אספקה. יש מקומותדרכם ניתן לרכוש את הציוד באופן מיידי, לעומת חנויות המחייבות המתנה של מספר ימיעבודה. מבחינת אחריות, אנשי מקצוע המשתמשים במברגות על בסיס יומיומי לא יכוליםלהרשות לעצמם להתפשר. עדיף להשקיע בכלי עבודה איכותיים מאשר לשאת בהשלכות השליליות של מברגות לא תקינות.

התאמת מברגות חשמליות לאנשי מקצוע


כדאי להתאים בין מברגות חשמליות לבין אופי העבודה של אנשי מקצוע. את ההבדלים העיקריים אפשר למצוא במקצועות הבאים:

א. נגרים – רוב הנגרים משתמשים במסור ופטיש, אולם חלקם זקוקים למברגות לצורך השלמת הבנייה והייצור.מברגות חשמליות חוסכות זמן ומאמץ עבור נגרים וגם משפרות את התפוקה.

ב. חשמלאים – מברגה היא כליעבודה חיוני עבור חשמלאים. ההבדלים העיקריים הם בין חשמלאים מוסמכים ועצמאיים לביןטכנאי חשמל המועסקים על ידי חברות תקשורת ואלקטרוניקה. כל חשמלאי מחזיק בדרגתהסמכה אחרת הקובעת את אופי השימוש שלו בכלי עבודה.

ג. בנייה – מברגות משמשותלצרכי שיפוץ ובנייה. קבלנים, אנשי מקצוע ובעלי מלאכה מנצלים את ההספק הגבוה והביצועים של מברגות חשמליות. כלי עבודה חשמליים אחרים שיכולים להתאים לצרכי הבנייה הם מקדחות חשמליות, פטישונים ופטישוני חציבה, משחזות, מסורים חשמליים, מלטשות ועוד.

בחברת ביג כלי עבודה בע"מ יכולים להציע לכם מברגות במחיר משתלם. השאירו פרטים או צרו קשר עם נציגינו לתיאום פגישת ייעוץ. התקדמו לדור הבא של המברגות ושפרו את ביצועיכם.