כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כלי עבודה תעשייתיים

 
כלי עבודה תעשייתיים באיכות ללא פשרות!
 
 
ביג כלי עבודה בע"מ היא החנות המובילה במתן שירות תיקונים והשכרה של כלי עבודה תעשייתיים לקבלנים, לשיפוצניקים ולאדם החובב.
אנחנו מזמינים אתכם להגיע לחנות שלנו עוד היום וליהנות ממבחר עשיר של מוצרים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג אחת


להשכרת כלי עבודה תעשייתיים חייגו: 5792636 - 03
 
 
 
כלי עבודה תעשייתים
 
 
 

שירות תיקונים לכלי עבודה תעשייתיים

 


אם אתם עוסקים בתחום הבנייה והתעשייה, וכלי העבודה שלכם שבקו חיים או אינם תקינים, יש לנו פתרון נפלא עבורכם – מעבדת התיקונים שלנו. במעבדה יקבל אתכם צוות מיומן ומנוסה אשר יעשה את כל מה שניתן על להשיב את הכלים שלכם לפעילות מלאה ותקינה, על מנת שתוכלו לחזור לשגרת העבודה במהירות האפשרית. אנו משתמשים בחלקי חילוף מקוריים בלבד, על מנת להבטיח שהכלים שלכם ישרתו אתכם נאמנה לאורך זמן רב.

שירות השכרת כלי עבודה תעשייתיים

קבלנים, אנשי מיזוג אוויר, אדריכלים ואנשי מקצוע נוספים זקוקים לפעמים לכלי עבודה תעשייתיים על מנת לבצע שיפוצים או עבודות בנייה כלשהן, שהן חד-פעמיות או יוצאות דופן. במקרים כאלה הם מעדיפים לפעמים לשכור את הכלים הדרושים, כיוון שמדובר בכלים שכמעט ולא ישמשו אותם בעתיד בנוסף, ייתכן שעלות השכרתם היא יותר אטרקטיבית בהשוואה לקנייתם. כמו כן, יכול להיות שבעלי המקצוע מעוניינים לבחון את יכולותיהם של הכלים האלה, בטרם הם משקיעים בהם את מיטב כספם. אצלנו תוכלו ליהנות משירותי השכרת כלי עבודה תעשייתיים הכולל לכל פרק זמן שתרצו. 
נשמח לראותכם בין לקוחותינו.אנחנו מזמינים אתכם להגיע לחנות שלנו וליהנות משירות אדיב ומיחס אישי.