כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כלי עבודה ידניים

 
כלי עבודה ידניים קונים בביג!

אם אתם צריכים כלים עבודה ידניים ש גם יהיו בטיחותיים לשימוש, גם יעשו את העבודה כמו שצריך וגם יגיעו עם אחריות מלאה – אתם בדיוק במקום הנכון.

ביג משווקת מגוון גדול של כלים ידניים מתוצרת החברות המובילות בעולם, ומציעה לכם שירותי ייעוץ מקצועיים לבחירה מדויקת של הכלים הנכונים.

הכלים שלנו

בין המוצרים שאנחנו משווקים תוכלו למצוא מגוון גדול של כלי עבודה ידניים שיסייעו לכם לבצע עבודות מסוגים שונים, כגון גינון, שיפוצים, נגרות ועוד.

פלסים - מברגים - פלאיירים - מספריים - פטישים - גרזנים - משורים - אקדחי סיכות - מלחציים - מסכות ובוקסות - כלי סימון ומדידה - ועוד

הצוות המקצועי שלנו ישמח להמליץ לכם על הפתרונות שיתאימו בצורה מדויקת לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם, ולסייע לכם בהרכבת סל המוצרים הדרוש לביצוע העבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

שירות ואחריות

אנחנו ב"ביג" מאמינים, ששביעות רצון לקוחותינו עומדת מעל הכול. לכן, אנו דואגים לא רק לשווק כלי עבודה ידניים מתוצרת החברות המובילות אשר עומדים בכל תקני הבטיחות המחמירים, אלא גם לשווק אותם במחירים נוחים ולספק שירות מקצועי והוגן. נשמח לסייע לכם לבחור את הכלים, לספק לכם הסברים מקיפים אודות השימוש בהם ולדאוג שתקבלו כל מוצר עם אחריות מלאה, המבטיחה לכם קבלת שירות מקצועי ומהיר במהלך כל התקופה.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה ולקבל מידע מקיף שיסייע לכם לבצע את הרכישה הנכונה. זכרו: כלי עבודה ידניים יש להפעיל בדיוק על פי הוראות השימוש ולהרחיקם מילדים, על מנת שכולם יהיו בטוחים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו 5792636 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.