כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חומרי איטום

 
גיליתם נזילות מהגג? החלה רטיבות בקירות ובתקרה? זקוקים לחומרי איטום?
ביג עבודה בע"מ היא הכתובת הנכונה עבורכם!
ביג עבודה בע"מ היא חנות המתמחה בשיווק מגוון רחב של כלי עבודה וחומרי בנייה. בין מבחר המוצרים הגדול שלנו תוכלו למצוא גם חומרי איטום איכותיים ויעילים, המשמשים אנשי מקצוע רבים, ומאפשרים להם לאטום מבנים באופן מושלם.

מעוניינים לקבל ייעוץ מהמומחים שלנו? חייגו: 5792636 - 03
 

בין חומרי האיטום שתוכלו למצוא אצלנו

 
 


  • זפת קר
  • זפת חם
  • חומרי סיכה
  • פריימר סיד יבש
  • יריעות ביטומניות
  • סיליקונים 
  • ועוד
 
 
 
חומרי איטום
 
 
 

חומרי איטום הטובים ביותר

 
במהלך עונת הקיץ, אנשים רבים מעוניינים להכין את דירתם לקראת בוא עונת החורף. שימוש בחומרי איטום אפקטיביים, יכול בהחלט למנוע בעיות שונות שהטיפול בהם גוזל זמן רב, אנרגיות נפשיות שגן עלולות לעלות לא מעט כסף. אצלנו תוכלו למצוא שלל מוצרים אשר נועדו למנוע את כל הצרות האלה. באמצעות חומרי האיטום שתמצאו אצלנו תוכלו למנוע בעיות רטיבות, עובש, טחב וכן נזילות מהגג.

צוות המוכרים שלנו ישמח לעזור לכם לבחור את החומרים האידאליים עבורכם, תוך התחשבות בפרטים שונים כמו התקציב העומד לרשותכם, נתוני המבנה שברצונכם לאטום, גודל פני השטח וכדומה. כל זאת מוצע לכם במחירים אטרקטיביים במיוחד, שלא תוכלו לסרב להם.

ביג - חושבים בגדול!
החנות שלנו מנוהלת על ידי צוות מומחים מקצועי בעל ידע וניסיון עשיר בתחום האיטום והבנייה בכלל. אנו מספקים מגוון רחב של מוצרים ובכל כמות שהיא, על מנת להעניק מענה הולם לדרישותיהם של לקוחותינו השונים, סיטונאים ויחידים כאחד, בינהם קבלנים וכן חברות בנייה ושיפוצים.
 

אנו מזמינים אתכם להגיע עוד היום לחנות שלנו אשר ממוקמת בגבול רמת גן-בני ברק וליהנות משירות מקצועי וממבחר עשיר של כלי עבודה וחומרי בנייה מעולים.