כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

וסטים זוהרים


בגדי עבודה מהסוג של וסטים זוהרים יכולים להציל חיים ויש להם תפקיד משמעותי במגוון רחב של עסקים, חברות וארגונים. ראשית, החוק מחייב ענידת וסטים או אפודים בהתאם לתחום ההתמחות. יש אפודים צהובים או כתומים והם נפוצים בעיקר במפעלים של חומרים מסוכנים, בשדות תעופה, באיזורים ציבוריים ועוד.

שנית, באמצעות אפודים ניתן לשפר את רמת הבטיחות בעבודה במהלך שעות הלילה. הדוגמאות הבולטות שלענידת וסטים הן סלילת כבישים או עבודות מיוחדות לשיפוץ המתרחשות לאחר השקיעה.

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר:  03-5792636 ונשמח לעמוד לשירותכם.

כיצד מייצרים וסטים ואפודים זוהרים?


וסטים זוהרים מיוצרים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. יש מספר אפשרויות לייצור האפודים וכדאי להתייחס בעיקר אל הנקודות הבאות:

א. סוג הבד – ניתן לתפור אתה אפודים במשי או לחלופין להעדיף תפירת פאנל רפלקטיבי על וסטים קיימים. לכל סוג בד יתרונות וחסרונות אחרים. סוג הבד משפיע על עלות הוסטים, על העמידות ועל הנוחות.

ב. לוגו ומיתוג – רצוי לנצל את ההזדמנות ולהדפיס על האפודים גם את לוגו החברה. הלוגו עוזר למתג את החברה והוא תורם לזיהוי העובדים בסביבה צפופה. ישנם חומרי גלם עמידים המודפסים על אפודים ושומרים על מראה זוהר ומחמיא גם לאחר חשיפה לשמש, לגשם או לפגעי מזג האוויר. אפודים איכותיים אינם נשחקים בקלות והם יכולים לשרת את צרכי הלקוח לאורך שנים.

ג. מידות – ההמלצה היא על רכישת וסטים במספר מידות מגוון ככל האפשר. כך ניתן להתאים את האפוד לכל עובד ולייצר עבורו סביבה נעימה. מעבר לכך, רצוי להבחין בין וסט קצר או ארוך. חברות המתמחות בייצור ושיווק וסטים מציעות ללקוח אפודים בספקטרום רחב של מידות וגדלים.

ד. שיפורים – לא חייבים להסתפק במראה או בעיצוב הסטנדרטי של האפודים. כיום ניתן להזמין תפירת וסטים עם שיפורים. השיפורים הבולטים הם כיסים, מחזיקי מפתחות או משרוקיות המצורפים אל הוסט. אפודים עם שיפורים יכולים לייעל את העבודה והם מתאימים גם לשימוש חד פעמי.

וסטים זוהרים - תחזוקת בגדי עבודה


לאחר תפירת אפודים או מדים בהזמנה אישית כדאי לשמור על כללי תחזוקה. רצוי להקצות פתרונות אחסון ייעודיים עבור וסטים זוהרים ולאפשר נגישות מלאה גם במצבי חירום. עדיף לתת לכל עובד וסט פרטי על מנת למנוע טעויות או בלבולים, אך אפשר להסתפק גם בחלוקה שרירותית. קיימת אפשרות להשכיר בגדי עבודה לתקופות קצרות וארוכות ולשלב אותם עם האפודים הקיימים. בנוסף, תחזוקת בגדי עבודה כוללת ניקיון וכביסה. המחירים של אפודים אווסטים אינו גבוה ובעלות של כמה עשרות שקלים בלבד ניתן לרכוש בגדי עבודה איכותיים.

בחברת ביג כלי עבודה בע"מ ישמחו לייעץ לכם על בחירת וסטים זוהרים מכל סוג. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ותאמו פגישת היכרות לא מחייבת. בואו לשמוע על מגון וסטים ואפודים זוהרים ותוכלו לשלב בין יעילות, מיתוג ובטיחות.