כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גנרטורים

 
    יוצאים לטיול של כמה ימים בחיק הטבע, ולא מעוניינים להפסיד את התוכנית האהובה עליכם? מתחילים בעבודות שונות באזור שאינו מחובר לרשת החשמל המרכזית? תבואו לביג – יש לנו פתרון בשבילכם.

    ביג כלי עבודה משווקת גנרטורים איכותיים מכל הסוגים.

    לפרטים ולמידע חייגו אלינו למספר 5792636 - 03

    ביג היא הכתובת לרכישה של גנרטורים:

     ·מוצרים בהספקים שונים, המתאימים לכל סוגי הלקוחות
     ·זמני אספקה מהירים
     ·שירות לקוחות ראוי לציון
     ·צוות מומחים שיש לו תשובה לכל שאלה

    מהו גנרטור?

    גנרטור הוא מתקן לייצור חשמל, והוא מעניק יכולת חשובה להשתמש בחשמל בכל מקום – גם כזה שאינו מחובר לרשת החשמל המרכזית. עם זאת, חשוב לציין שקיימים גנרטורים בהספקים שונים ובגדלים שונים, ובכל מקרה היכולת שלהם לייצר חשמל מוגבלת, והיא הרבה פחות יעילה מחיבור לרשת החשמל המרכזית.

    לגנרטורים יש תפקיד חשוב נוסף – לשמש כגיבוי עבור מערכת החשמל המרכזית, שכן הם יופעלו ברגע שתתרחש הפסקת חשמל. אנו נפגוש את הגנרטורים במתקני ביטחון רגישים, בבתי חולים ועוד. בכדי להבטיח שימוש יעיל, בטוח ומהנה במוצר, חשוב ביותר להתאים אותו לצורך של הלקוח.

    יש לנו פתרון לכולם

    חברת ביג כלי עבודה משרטת קהל גדול של לקוחות מכל הסוגים – בין אם מדובר בעסקים ובין אם באנשים פרטיים. בנוסף, אנו מחזיקים מלאי גדול של גנרטורים, השונים אחד מהשני בהספקים ובגודל. בצורה זו אנו מצליחים לספק בצורה הטובה ביותר את הדרישות של כל הלקוחות. תחילה אנו דואגים להתעדכן בצרכים של הלקוח. אם מדובר בלקוח פרטי שמחפש גנרטור להפעלה של תאורה בלילה ואולי עוד כמה מכשירים, אנו נמליץ על מוצר בגודל קטן יחסית, שגם ההספק שלו אינו גבוה. מצד שני, אם הצורך הוא גיבוי לבניין משותף ובו עשרות דירות, נמליץ על מוצר גדול יותר, ובעל הספקים מרשימים.

    ספרו לנו מה הצורך שלכם – ואנו נעזור לכם לבחור את הגנרטור הטוב ביותר בשבילכם.