כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בוקסות


מפתח גביע נקרא בעגה המקצועית "בוקסה" והוא משמש עבור שורה ארוכה של צרכים. זהו המפתח אליו מתחברים ראשים מתחלפים. הראשים עשויים צינור קצר, בו ישנו צד אחד פתוח וצד פנימי עם שיניים המתאימות לבורג. אפשר למצוא בוקסות עם שש שיניים או 12 שיניים וכדי להשתמש בהן יש לחבר אותן לידית. המטרה היא לסובב אותן כדי לבצע ביעילות ובמהירות פעולות של פתיחה וסגירה.
רצוי להשתמש במפתח ברגים מן הסוג הזה כדי לשפר את האחיזה ואת היכולת לאחוז באום. מפתח גביע מספק מנוף מכאני גדול ושחיקה מועטה של כלי העבודה והבורג.

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר:  03-5792636 ונשמח לעמוד לשירותכם.

בוקסות - איפה משתמשים במפתח גביע?


השימוש במפתח גביע נפוץ בדרכים רבות:

  • ידית עם מפרק
  • ידית כוח בה החיבור נייד
  • ראצ'ט – מחגר משונן המאפשר לגלגלי השיניים להסתובב בכיוון אחד בלבד
  • מברגים מיוחדים
  • מד מומנט המאפשר למדוד את המומנט המופעל על הבורג
  • אולרים
  • מקדחות
  • מברגות חשמליות
  • כלים פניאומטיים

החיבור למכשיר נעשה ברוב הדרכים באמצעות חיבור ריבועי הנקרא דרייב. זהו חיבור בקוטר אינצ'י המופיע במפרט הטכני של כל מוצר. החיבור מקל על שימוש במפתח גביע והוא מצטרף אל מוטות הארכה שונים וחלקי עזר נוספים.

כיצד רוכשים בוקסות?


אנשי מקצוע או בעלי מלאכה המעוניינים לרכוש מפתח גביע צריכים לבדוק מספר נושאים:

א. יצרן – מפתחות ברגים מיוצרים על ידי מגוון עצום של חברות בכל רחבי העולם. זהו כלי עבודה האוחז בראש בורג או אום ולכן הוא חיוני כמעט בכל סוגי הפעולות. יצרן של מפתח גביע נדרש לעמוד בקריטריונים מחמירים של איכות. עליו לייצר מפתח גביע עמיד, פונקציונאלי ונוח לשימוש ממושך.

ב. מפרט – רכישה של מפתח גביע מתבצעת ברוב המקרים כחלק מקופסת כלי עבודה. יש לברר מראש מה כולל המפרט הטכני של הקופסא, אילו כלי עבודה נמצאים בתוכה ולאילו סוגי עבודות הם מתאימים. המפרט הטכני חוסך הוצאות בלתי רצויות וגם מונע חוסר יעילות בעבודה בשטח.

ג. מחיר – לקוחות פרטיים הרוכשים כלי עבודה לשימוש נדיר וביתי יכולים להסתפק במוצרים בטווח מחירים של עד200 ש"ח. לעומת זאת, אנשי מקצוע הזקוקים לכלי עבודה לצרכי פרנסה יעדיפו להשקיע במוצרים איכותיים. מחירם של מוצרים אלו גבוה משמעותית ועומד על 500-1,000ש"ח. יש גם מערכות משוכללות במחירים אפילו יותר גבוהים של 1,500-2,000ש"ח ומעלה.

על אף האמור לעיל,המחיר הוא לא הפקטור היחיד שקובע את איכות הבוקסות וכלי העבודה. כדאי להגדיר מראש את המטרות והצרכים ולהשקיע רק בכלי עבודה רלוונטיים. אין סיבה לשאת בהוצאות גבוהות על כלים שאינם עולים בקנה אחד עם סגנון העבודה הקיים.

רוצים להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי רכישת בוקסות? השאירו פרטים באתר ונציגי חברת ביג כלי עבודה בע"מ יחזרו אליכם.