כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בגדי עבודה

אנשי מקצוע ובעלי מלאכה זקוקים לבגדי עבודה ייעודיים. הבגדים מתאפיינים בבד עבה ולרוב גם יש להם מספר גדול של כיסים ופתרונות אחסון. את הבגדים ניתן ללבוש לכל אורך שעות היום ובכל תנאי מזג האוויר. הם מתאימים לאופי העבודה של בעלי מקצוע ונבדקים לאחר תהליך מורכב וארוך של בקרת איכות. הבגדים גם מיוצרים לפי תו תקן בינלאומי של עמידות לאש.

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר:  03-5792636 ונשמח לעמוד לשירותכם.

היתרונות של בגדי עבודה

השוואה מול בגדים רגילים לא משאירה ספק לגבי יעילותם של בגדי עבודה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, אי אפשר לוותר על בגדים ייעודיים לצרכי עבודת כפיים. יש מספר יתרונות שניתן להשיג רק באמצעות בגדים מן הסוג הזה:

א. נוחות – בבגדים המיוצרים לצרכי עבודה הנוחות עומדת בראש סדר העדיפויות. אפשר לחוש בנוחות כבר בדקות הראשונות בהן משתמשים בבגד. הבגדים מגיעים בטווח רחב של מידות, הם לא צמודים אל הגוף וניתן לנצל אותם עבור עבודות מגוונות.

ב. עמידות – הבגדים עמידים בפני נזקים חיצוניים כגון רטיבות, לחות וסכנות אש ודליקות. העמידות של הבגדים חיונית עבור בעלי מקצוע בכל התחומים. טכנאים, מתקינים, נגרים, אינסטלטורים ועוד בעלי מלאכה רבים משתמשים בבגדים על בסיס יומיומי.

ג. מוניטין – איש מקצוע המגיע אל בית הלקוח או העסק עם בגדי עבודה ייעודיים נהנה ממוניטין חיובי. הבגדים משדרים מקצועיות, מחויבות ומסירות. מעבר לכך, כיום ניתן להזמין את הבגדים עם אלמנטים פרסומיים ושיווקיים. כך הופכים את הבגד לפלטפורמה יעילה עבור יצירה ושמירה על קשר מול לקוחות פוטנציאליים.

טיפים לרכישת בגדי עבודה איכותיים


בעל מקצוע המעוניין ליהנות מהיתרונות של בגדי עבודה צריך לדעת כיצד לרכוש אותם. ראשית, חשוב להגדיר מטרות וצרכים. יש דגמים רבים של בגדים ולכל אחד מהם תכונות אחרות. לצד בגדים בהם הדגש הוא על ריבוי כיסים או כובע להגנה מפני השמש, קיימים גם סרבלים או בגדים קצרים לעבודה בימי הקיץ.

שנית, רצוי לבדוק מי היצרן של הבגדים ולקבל המלצות מלקוחות קודמים. יצרנים מובילים שמים דגש על שילוב בין פונקציונאליות ואסתטיקה. הם מייצרים בגדים איכותיים, עבים ועמידים לכל הצרכים האפשריים:

  • תעשייה
  • מזון
  • חקלאות
  • רפואה
  • ניקיון ואבטחה
  • אירוח וייצוגיות

מלבד האמור לעיל, חשוב לשלב את הבגדים עם אביזרים נוספים כגון נעלי עבודה. כך ניתן להשלים את המראה ולשפר את התדמית מול הלקוח. יש חברות העוסקות בתחום של התאמת בגדים לאנשי מקצוע ואיתם כדאי להתייעץ. אפשר לרכוש את הבגדים בצורה מרוכזת ולחסוך בעלויות או להעדיף רכישה מודולארית לפי צרכים ספציפיים המתעוררים בעסק, במפעל או בארגון.

רוצים לשמוע על פתרונות לבוש עמידים ולא יודעים למי לפנות? אנו מתחייבים ליחס אישי: השאירו פרטים באתר או צרו קשר בהקדם עם נציגי חברת ביג כלי עבודה בע"מ.