כלי עבודה
 
 
 
 
5792636 -03
 
 
 
 
מעבדת שירות מקצועית המשרתת לקוחות בכל רחבי הארץמכירה, השכרה ותיקון מגוון כלי בניין וציוד נלווהמקדחות, מברגות, משחזות, מסורים ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אקדח דבק

 
אקדח דבק נדרש על מנת ליישם דבק חם על משטחים. דבקת רמופלסטי זה מגיע בצורת מקל מוצק, ואקדח הדבק ממיס אותו ומאפשר ליישם אותו על המשטח הרצוי.

המסת המקל מתבצעת באמצעות גוף החימום הנמצא בתוך אקדח הדבק, כאשר זה מחובר למקור חשמל. הדבק שיוצא מן האקדח חם ביותר ומחייב לבצע בו שימוש תוך דקה בלבד מזמן הלחיצה על האקדח.

אקדח דבק - השימושים השונים


דבק חם משמש לצרכים שונים, ביניהם:

  • עבודות נגרות – הצמדת לוחות עץ זה לזה המצריכה שימוש בעזרת הדבקה חזק במיוחד.
  • עבודות אמנות – אקדח דבק חם יהיה יעיל ביותר לביצוע עבודות אמנות שונות כגון שזירת סידורי פרחים.
  • עבודות ביתיות – הדבקת כבלים, משטחי עץ ועוד.
  • בניית דגמים אדריכליים – הדבקת חלקי הדגמים בצורה בלתי נראית מחד וחזקה מספיק מאידך. 
  • עבודות הרכבה זמניות – מכיוון שמדובר בדבק שאיננו חזק במיוחד, הרי שהוא מתאים מאוד לצורכי התנסות. אם לא בטוחים שהרכבה בצורה מסוימת היא הנכונה,אפשר להשתמש בדבק זה כדי להדביק את החלקים באופן זמני ואם מסתבר שזו הדרך הנכונה –לחזק את ההדבקה באמצעי חזק יותר.
  • ושימושים רבים נוספים.

סוגי אקדחי דבק

יש מספר סוגים של אקדחי דבק, וחשוב מאוד לוודא שישהתאמה בין הקוטר שלהם לבין קוטר מקל הדבק שברשותכם. בנוסף, האקדחים נבדלים ביניהם בעוצמתם, כאשר היום ניתן להשיג כאלה בעוצמה של 30 וולט ואחרים בעצמה של 500 וולט ויותר (וכמובן – בטווח שביניהם). ישנם אקדחים שניתן לכוון בהם את הטמפרטורה על פיהמשטחים שמעוניינים להדביק.

ביג כלי עבודה לשירותכם

ביג מציעה לכם מגוון גדול של אקדחי דבק מקצועיים,המיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום. האקדחים מגיעים אליכם עם הוראות הפעלה ברורות ועם אחריות מלאה, והצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת המוצר המתאים ביותר לצורכיכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו 5792636 – 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.